Відбулась прес-конференція заступника начальника облуправління МНС Сергія Чабаня по ймовірним підтопленням населених пунктів Харківської області та готовності підрозділів МНС до можливих паводків

clock
30.03.2012 12:05

Головне територіальне управління МНС України в Харківській області готове до ліквідації наслідків можливих підтоплень. Про це 29 березня в прес-центрі інформагентства "STATUS QUO" повідомив заступник начальника управління Сергій Чабань.

         За його словами, не дивлячись на те, що погодна ситуація в регіоні спокійна, можливі підтоплення населених пунктів біля водоймищ Печенізького, Червонооскільського, Краснопавлівського водосховищ.  Крім того, вздовж р. Сіверський Донець існує загроза для 39-ти населених пунктів, а саме у Балаклійському, Зміївському, Печенізькому та Чугуївському районах. У Харкові очікуються ймовірні підтоплення в районі Журавлівки, Сортировки, сел. Жихар. "Це найбільш небезпечні та підтоплювані з року в рік ділянки. Ми приділяємо їм особливу увагу", - зазначив С.Чабань. До того ж Харківські рятувальники підтримують зв'язок з колегами з Росії, які надають інформацію про стан верхів'я річок, що знаходяться там.

"Ми проводимо штабні навчання із взаємодії з комунальними службами, водолазними та піротехнічними підрозділами. На щоденному чергуванні - більше 200 цистерн і 500 рятувальників. Ми маємо 4 потужних пожежно-насосних станцій, достатня кількість плавзасобів, більше десятка переносних електростанцій, близько 30 мотопомп для відкачування води", - повідомив С.Чабань. Він також звернув увагу на те, що техніка знаходиться у справному стані, хоч і експлуатується більше 15 років.

                                                                               ГТУ МНС у Харківській області

Схожі матеріали