Пройшла дитяча міжнародна он-лайн зустріч

clock
23.03.2012 14:11

22 березня пройшла он-лайн зустріч учнів загальноосвітньої школи № 129 міста Харкова та учнів школи №5 міста Шебекіно Бєлгородської області.  Також у заході прийняли участь представники МНС, Добровільних пожежних товариств та педагоги обох країн. Дана зустріч була проведена за ініціативи дітей, які незалежно від країни де проживають, піклуються про навколишнє середовище.

Головною метою зустрічі було створення міжнародного проекту «Заслон вогню», у рамках якого діти, спільно з Добровільними пожежними товариствами України та Росії та МНС обох країн могли б вберегти землю від пожеж. За словами школярів проект «Заслон вогню» призначений для запобігання пожеж, що виникають з вини людей, а саме через паління трави, очерету тощо.

У рамках проведення он-лайн зустрічі школярі ділилися досвідом проведення роботи з однолітками та дорослими, такими як роз’яснювальні бесіди, розповсюдження листівок, вивчення думок населення щодо порушень протипожежної безпеки та інше.

Також було створено спільний план роботи на півріччя. Учні Шебекінської школи запропонували скласти паспорт підшефної території та продемонстрували свій винахід - засіб для гасіння палаючої трави. Школярі Харківської школи в свою чергу продемонстрували забороняючі та попереджувальні знаки, які рекомендують встановлювати в місцях, де найчастіше порушуються протипожежні правила, а також запропонували використовувати соціальні мережі для інформування людей про пожежі та роз’яснення щодо недопущення порушень правил протипожежної безпеки.

Для підбиття підсумків проведеної роботи, школярі вже запланували наступну зустріч, яка відбудеться у жовтні 2012 року.

За словами рятувальників, діти – основний потенціал у роботі МНС. Тож, якщо школярі, за власної ініціативи проводять подібну роботу, наші держави у надійних руках.

Схожі матеріали