Рятувальники застерігають рибалок бути обережними на льоду

clock
14.03.2012 08:34

13-го березня співробітники Головного управління МНС здійснили виїзд до Печенізького водосховища для того, щоб поспілкувалися із рибалками.

 Метою заходу було визначення знань любителів зимової риболовлі щодо правил безпечної поведінки на воді. Адже температура повітря підвищується, тож  безпечний лід поступово тане, що становить небезпеку для рибалок.

Печенізьке водосховище було обрано не випадково. Щоденно на ньому рибалять близько 300 чоловік. Рибалки навіть на автомобілях заїжджати не бояться, мовляв, лід товстий – витримає. За статистикою, тільки за останні 5 років на цьому водоймі під лід пішло 16 рибалок.

Рятувальники попереджають рибалок про дотримання правила безпеки на весінньому льоду: не можна пробивати багато лунок поряд, не варто збиратись великими групами на одному місці та під рукою потрібно завжди мати міцну мотузку. Кожному любителю зимової риболовлі МНСники вручили тематичні пам’ятки «Про правила безпечної поведінки на льоду».

Головне управління МНС в Харківській області звертається до всіх рибалок: дотримуйтесь правил безпечної поведінки на весінньому льоду, пам’ятайте – Ваше здоров’я та життя  залежить лише від вас самих.

Схожі матеріали