У Харківській області вживаються особливі заходи у зв'язку з погіршенням погодних умов

clock
01.02.2012 07:58

Відбулося друге засідання обласного оперативного штабу щодо забезпечення функціонування систем життєзабезпечення населення у зв'язку з складними погодними умовами під головуванням першого заступника голови ХОДА Валентина Дулуба. У засіданні взяли участь: заступник голови ХОДА Ігор Шурма, начальник Головного управління МНС в Харківській області Павло Одарюк, начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимир Росоха,  а також представники МНС, облавтодору, Гідрометеоцентру, військового гарнізону області та начальники профільних управлінь облдержадміністрації.

«На сьогоднішній день Гідрометеослужба дає прогноз, що ситуація не покращиться, а буде погіршуватися. Температура буде опускатися нижче і треба бути готовими до будь-яких нештатних ситуацій», – підкреслив перший заступник губернатора. В даний час перепад температур по області складає від -18 до -26 °C.

Штабом було розглянуто ситуацію, що склалася в області на сьогоднішній день, та складено план конкретних заходів для запобігання всім негативним наслідкам, пов'язаним з різким пониженням температури в області.

В даний час у всіх районах Харківської області створені аналогічні оперативні штаби, розгорнуто 90 пунктів обігріву, з них 33 – у м. Харкові. З 1 січня пункти обігріву відвідало 3122 людини, в медичні установи було доставлено 53 людини з різними ступенями переохолодження та обмороження, 4 з яких загинуло. З початку холодів по сьогоднішній день в лікарні з цього питання звернулося 19 осіб, з яких госпіталізовано 16, смертельних випадків немає. На період різкого зниження температури в лікарнях Харківської області виділено 600 ліжок, які готові безоплатно прийняти пацієнтів з переохолодженням або обмороженням.

Схожі матеріали