Дитяча акція «Зробимо життя безпечним» пройшла у Харкові

clock
12.01.2012 09:44

11-го січня у навчальних закладах Жовтневого району співробітниками Головного управління МНС та Головного управління Держтехногенбезпеки у рамках акції "Зробимо життя безпечним", проводились заняття по дотриманню правил поведінки дітей при виникненні пожеж та надзвичайних ситуацій.

Спочатку рятувальники і інспектори Держтехногенбезпеки завітали до дитячого садку №143. Там вони з дітьми провели спеціальну бесіду, де у легкій та доступній формі розповіли  як слід себе поводити  під час пожежі.

Далі МНСники вирушили до Харківської гімназії №39. Зустріч проходила за різнобарвним сценарієм – спочатку було проведено теоретичне виховне заняття з пожежної безпеки, під час якого діти дізнавалися про користь та загрозу вогню.

В свою чергу команда дружини юних пожежних даної гімназії, розповіли про важливість пропагування безпечної життєдіяльності та здорового способу життя серед дітей, а також продемонстрували гостям свій виступ.

Потім співробітники МНС влаштували для малят справжнє свято. Рятувальники продемонстрували дітям технічні можливості пожежно-рятувального обладнання. Діти з захопленням спостерігали, як рятувальники прокладають рукавну лінію та гасять умовну пожежу. Хлопці й дівчата наперебій приміряли пожежні каски, тримали у руках пожежні рукави та ставали в чергу, щоб посидіти у справжній пожежній машині.

Схожі матеріали