Зробимо життя безпечним

clock
25.10.2011 08:19

«Зробимо життя безпечним», саме таку назву має конкурс-вікторина, що започатковано ГУ МНС України в Харківській області та ДПО України в Харківській області, осінній етап якого проходитиме з 25 жовтня до 25 листопада 2011 року.

Метою конкурсу-вікторини є залучення якнайбільшого загалу дітей до вивчення правил безпечної поведінки та попередження надзвичайних ситуацій, що виникають через необачність, розвиток та поглиблення знань учнів з основ безпеки життєдіяльності, а також формування вмінь оцінювати ступінь небезпеки, визначати мету своїх дій у разі виникнення небезпеки.

Умови конкурсу:

Участь у конкурсі беруть учні шкіл області, віком від 6 до 18 років. Вони надають вiдповiдi на запитання вікторини в письмовому вигляді та супроводжують їх малюнками, творчими роботами, фотографіями, віршами або оповіданнями з даної теми. Малюнки виконуються на альбомному аркуші графікою, аквареллю, олівцями тощо. Творча робота виконується довільно у вигляді макетів, аплiкацiй, м`яких іграшок, випалювання та інше. До конкурсу допускаються чорно-білі або кольорові цифрові фотографії, розміром 20x30см, з додаванням електронного варіанту. Оповідання та вірші пишуться у довільній формі на тему безпеки життєдіяльності, розміром до двох друкованих сторінок.

Роботи повинні бути підписаними: прізвище, ім’я та по батькові, вік учасника, школу, клас, повну домашню адресу (область, район, місто (смт, село), вулиця, будинок, квартира), контактний телефон (домашній або мобільний).

При пiдбиттi пiдсумкiв будуть ураховуватися правильність вiдповiдей на поставлені питання, фантазія, творчий пiдхiд у виконанні творчих робіт, оригiнальнiсть ідеї.

Питання до конкурсу-вікторини.

1. Основні правила поведінки у лісі та у разі виявлення невідомого предмета схожого на боєприпас?

2. Складіть пам’ятку для свого друга, що молодше за віком, про правила безпечної поведінки вдома (електромережа, поводження із сірниками, дії у разі пожежі, телефони служби порятунку тощо).

3. Які стихійні лиха природного характеру вам відомі? Дайте їм коротку характеристику.

Чекаємо на ваші роботи за адресою: 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 8, каб. 617, Центр пропаганди або за електронною адресою [email protected]

Схожі матеріали