Київський район: рятувальники спільно з працівниками соціальних служб та Нацполіції провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями приватного сектору (ВІДЕО)

clock
28.01.2022 12:47

28 січня фахівці Головного управління ДСНС України у Харківській області спільно з представниками Національної поліції, працівниками сектору по роботі з органами самоорганізації населення та вуличними комітетами адміністрації Київського району Харківської міської Ради та засобами масової інформації провели профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору Київського району м. Харкова. Головною метою цих заходів стало недопущення пожеж у побуті та трагічних наслідків від них.

Фахівці завітали до багатодітних родин та сімей, які потрапили у скрутні життєві обставини. Рятувальники застерігали громадян бути обережними з вогнем та не порушувати правил пожежної безпеки у побуті. Також акцентували увагу населення на життєву необхідність дотримуватись правил безпеки, зокрема під час експлуатації електричних нагрівальних приладів та печей. Не застосовувати для обігріву приміщень не сертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, а також нагадали про обмеження доступу маленьких дітей до подібних приладів та будь-яких потенційних джерел запалювання.

Усім, до кого завітали рятувальники чи просто перестріли на вулиці, були вручені пам’ятки з правилами безпеки та покроковими інструкціями щодо дій у випадку виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

IMG_9377.JPGIMG_9358.JPG

IMG_9395.JPGIMG_9406.JPG

IMG_9456.JPGIMG_9471.JPG

Схожі матеріали