Цікава і повчальна екскурсія до пожежно-технічної виставки

clock
13.10.2011 10:25

Вже понад 35 років у нашому місті працює пожежно-технічна виставка (музей), під час екскурсії до якої, відвідувачі дізнаються історичні факти про виникнення пожежної охорони в нашому краї та про сучасну роботу підрозділів МНС. У містах Богодухів, Лозова, Ізюм і Куп’янськ були відкриті філії виставки, напрямок експозицій яких - профілактика пожеж у сільській місцевості.

З моменту відкриття пожежно-технічну виставку відвідують робітники та службовці підприємств, корпорацій та фірм, учні шкіл, студенти ПТУ та інститутів. Також гостями виставки ставали представники іноземних делегацій Швеції, Китаю, Франції, Німеччини та інших країн. Свідченням того, що експозиції і справді цікавлять та вражають екскурсантів є численні записи у книзі відгуків.

На території музею 9 виставочних залів, де відвідувачі мають змогу поринути у історію створення пожежної охорони, познайомитися з пожежною автоматикою, технікою та устаткуванням, дізнатися про будні рятівників, протипожежну пропаганду та наслідки пожеж. Також у музеї є картинна галерея та дитяча зала, де можна побачити найкращі роботи конкурсу-вікторини «Зробимо життя безпечним».

За допомогою макетів та діорам відвідувачі можуть на власні очі подивитися, як у приміщеннях розповсюджується полум’я, принципи роботи блискавко захисту, систему інженерного протипожежного захисту тощо.

Пожежно-технічна виставка працює у будні з 9.00 до 17.00 за адресою: м. Харків, вул. Спортивна, 1. Запис на екскурсію за телефоном – 738-23-45. Під час екскурсії ви безкоштовно отримаєте знання які допоможуть вам правильно діяти в екстремальній ситуації, а можливо, ці знання врятують саме цінне -  ваше життя.

Схожі матеріали