Діти завітали в гості до рятувальників

clock
12.10.2011 08:13

В рамках проведення тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності, з метою навчання підростаючого покоління  правилам безпечної поведінки та запобігання дитячого травматизму у різних життєвих ситуаціях, співробітники МНС проводять зустрічі зі школярами та вихованцями дитячих садочків області.

Днями вихованці дитячого садочка № 417 завітали до пожежної частини Червонозаводського району для того, щоб поспілкуватися з пожежними та подивитися на справжню аварійно-рятувальну техніку.

Рятівники провели для дітей екскурсію по частині, розповіли про призначення пожежного автомобілю, продемонстрували бойовий одяг пожежних, протигази тощо.

Під час екскурсії дітям розповіли про правила поведінки в побуті та у різних життєвих ситуаціях, наводили приклади героїчних вчинків дітей, які використали свої знання правил безпеки життєдіяльності та змогли вийти переможцями у боротьбі зі стихією.

У ході бесіди малечі нагадали номера телефонів, за якими слід дзвонити у разі лиха та дозволили посидіти у справжньому пожежному автомобілі, приміряти бойовий одяг.

Діти, в свою чергу, задавали безліч питань та розповідали що нового вони дізналися під час зустрічі з рятівниками.

Наприкінці заходу кожна дитина отримала пам’ятку про правила безпеки життєдіяльності та плакат з яскравими фотографіями роботи рятівників.

Подібні зустрічі приносять позитивний результат, адже у ході зустрічі діти змогли не лише поглибити теоретичні знання, а й відпрацювати деякі практичні навички з безпеки життєдіяльності. Саме такі уроки безпеки залишаються у пам’яті малечі надовго і у разі  критичної ситуації допоможуть не розгубитися та врятувати життя.

Схожі матеріали