МНСники навчають дітей безпеці життєдіяльності.

clock
10.10.2011 14:36

В рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності протягом вересня-жовтня співробітники МНС проводять заходи у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах щодо попередження загибелі та травмування дітей при надзвичайних ситуаціях та пожежах. Тема безпеки життя дітей є найактуальнішою, саме тому під час таких заходів співробітники МНС навчають дітей правилам безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях. Зустрічі проходять у формі екскурсій до пожежно-рятувальних підрозділів, пожежно-технічної виставки та її філій, лекцій, навчально-розважальних ігор, конкурсів, вікторин тощо.

Під час проведення уроків безпеки рятувальники розповідають дітям про причини виникнення надзвичайних ситуацій і нагадують правила безпеки життєдіяльності в осінній період, а саме - пожежну та техногенну безпеку, правила поведінки в лісі, під час збирання грибів, під час виявлення невідомих предметів, та ін.

 Для закріплення теоретичних знань, співробітники МНС знайомлять дітей з можливостями аварійно-рятувальної техніки, розповідають про будні рятувальників. Як показує досвід,  практична частина для малечі – найочікуваніша, адже не кожного дня можна приміряти бойовий одяг МНСника,  спробувати загасити умовну пожежу за допомогою вогнегасника або пожежного рукава, відчути себе справжнім рятувальником.

Хлопці й дівчата різного віку з цікавістю спостерігають, як рятувальники гасять умовну пожежу, рятують умовно потерпілого з висотних будівель, підіймають за допомогою пнемо подушки важкі предмети та розрізають за допомогою спеціального обладнання металеві та дерев`яні конструкції.

Наприкінці кожного заходу діти отримують пам’ятки про безпеку життєдіяльності та плакат з яскравими фотографіями, на яких зображено роботу рятівників.

Схожі матеріали