Харківська область: оперативна інформація станом на 07:00 23 травня 2024 року

clock
23.05.2024 08:17

Протягом доби з 22 по 23 травня 2024 року рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

За цей період здійснено 34 оперативних виїзди, з яких:

19 – на ліквідацію пожеж, 4 з яких спричинили ворожі обстріли;

1 – для проведення аварійно-рятувальних робіт;

9 – на допомогу населенню;

5 – інші виїзди.

Протягом доби ворожі війська спричинили 4 пожежі: в Куп’янському,  Чугуївському районах області та Холодногірському, Шевченківському районах міста Харкова. Усі вони оперативно ліквідовані силами ДСНС. 

Вранці російська авіація завдала бомбового удару по місту Чугуїв Чугуївського району. Ворожі КАБи влучили у будівлю дитячого садочка, 3 багатоквартирні житлові будівлі, магазини, аптеку, фітнес клуб, адміністративне приміщення, та 4 автомобілі. Постраждало 8 людей. Загалом до ліквідації наслідків ворожого обстрілу було залучено 3 одиниць техніки та 20 рятувальників ДСНС.

В с. Кругляківка Куп’янському районі внаслідок ворожого обстрілу у лісовому масиві горіла хвойна підстилка на площі 1 га. 

Вдень ворожа авіація знову завдала удару по житловому кварталу та цивільній інфраструктурі у двох районах міста Харкова. В результаті обстрілів сталися руйнації будівлі кафе, пошкоджені житлові багатоповерхівки, автівки та інші об'єкти. Виникло декілька осередків займання за різними адресами. Горіли: балкон квартири 12-поверхівки, вантажний автомобіль, дерево та трава на відкритій місцевості. Загальна площа пожеж склала понад 170 кв.м. Постраждали 12 осіб.

Рятувальники, поліцейські, волонтери та представники місцевих громад продовжили проводити евакуацію населення з прикордонних населених пунктів. У проміжних евакопунктах працювали психологи ДСНС. Від початку активних дій ворога з населених пунктів евакуйовано понад 10980 жителів, з них 850 дітей та 258 маломобільних осіб.

Піротехнічними підрозділами ДСНС вилучено та знешкоджено 67 одиниць вибухонебезпечних предметів.

operativna-informaciia133-resize.jpg

Схожі матеріали