Контраст
Шрифт

Харківська область: оперативна інформація станом на 07:00 20 лютого 2024 року

clock
20.02.2024 07:45

Протягом доби з 19 по 20 лютого 2024 року рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

За цей період здійснено 24 оперативних виїздів, з яких:

13 – на ліквідацію пожеж, 4 з яких спричинені ворожими обстрілами;

1 – на перевірку територій, обстріляних ворогом;

4 – для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт;

3 – на допомогу населенню;

1 – надання допомоги при ДТП;

2 – інші виїзди.

Протягом доби на Харківщині ворожі війська своїми обстрілами і бомбардуваннями спричинили 4 пожеж.

Близько о 14:28 у м. Вовчанськ Чугуївського району внаслідок обстрілу пошкоджені житлові будинки та горіли конструктивні елементи даху однієї оселі на площі 30 кв.м. 

Увечері 19 лютого ворог завдав авіабомбового удару по житловому сектору с. Вільхуватка Куп'янського району. Під вогонь потрапили житлові будинки населеного пункту. Під завалами одного домоволодіння знаходилась 74-річна жінка. Рятувальники швидко розкидали залишки конструкцій будівлі та визволили жінку з-під завалів. Після чого на пожежному автомобілі транспортували постраждалу на зустріч бригаді екстреної медичної допомоги, подолавши відстань близько 15 кілометрів. Надалі жінку передали медикам для подальшої госпіталізації.

Вночі у с. Глибоке Харківського району горів  будинок на площі 200 кв.м. Постраждалих немає. Залучено 2 одиниці техніки та 13 чоловік особового складу.

Також у с. Катеринівка Куп’янського району горіло перекриття та підлога на 2-му поверсі будинку культури на загальній площі близько 100 кв.м. Від ДСНС було залучено 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 41 одиницю вибухонебезпечних предметів.

operativna-informaciia11-resize.jpg

Схожі матеріали