Контраст
Шрифт

Харківська область: оперативна інформація станом на 07:00 05 лютого 2024 року

clock
05.02.2024 08:18

Протягом доби з 04 по 05 лютого 2024 року рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

За цей період здійснено 16 оперативних виїздів, з яких:

8 – на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинена ворожим обстрілом;

1 – на перевірку територій, обстріляних ворогом;

5 – на допомогу населенню;

2 – інші виїзди.

Протягом доби ворожі війська спричинили 1 пожежу в Чугуївському районі області.

О 12:55 ворожі війська спричинили пожежу у двоповерховій адміністративній будівлі міста Вовчанськ Чугуївського району. До місця події направлено рятувальників 47-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну команду селища Вільча. На момент їх прибуття горіли конструктивні елементи перекриття між другим поверхом та горищним приміщенням будівлі. Площа горіння склала 10 кв.м. Постраждалих та загиблих не виявлено.

Об 06:36 сталася пожежа у двоповерховому житловому будинку міста Південне Харківського району. До місця події негайно виїхали рятувальники 2-х оперативних підрозділів на автоцистернах. Горіли домашні речі в кімнаті на 2-му поверсі на площі 35 кв.м. Внаслідок пожежі постраждала 68-річна жінка. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.

О 12:44 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку села Тернова Чугуївського району.

До місця події негайно було направлено рятувальників 50-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На момент їх прибуття горів гараж та дах житлового будинку. Площа горіння склала 25 кв.м. Внаслідок пожежі постраждав 47-річний чоловік. Ймовірна причина пожежі - коротке замкнення електромережі.

О 12:55 ворожі війська спричинили пожежу у двоповерховій адміністративній будівлі ЦНАП міста Вовчанськ Чугуївського району. До місця події направлено рятувальників 47-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну команду селища Вільча. На момент їх прибуття горіли конструктивні елементи перекриття між другим поверхом та горищним приміщенням будівлі. Площа горіння склала 10 кв.м. Постраждалих та загиблих не виявлено.

О 23:54 сталася ще одна побутова пожежа в 5-поверховому будинку Салтівського району Харкова на проспекті Ювілейному. До місця події негайно виїхали рятувальники 2-х оперативних підрозділів на автоцистернах. Розвідкою виявлено, що на 3-му поверсі сходової клітки горіли обшивки дверей 2-х квартир. Внаслідок пожежі постраждала 49-річна жінка. Причина пожежі встановлюється.

operativna-informaciia47-resize.jpg

Схожі матеріали