Контраст
Шрифт

Інформація за період з 20.09 по 21.09.2011 року

clock
21.09.2011 06:57

Інформація за період з 20.09 по 21.09.2011 року

 

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 35 раз. На ліквідацію пожеж – 27 виїздів (17 в місті, 10 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 8 виїздів (3 в місті, 5 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 521 раз. Всього було знешкоджено 2759 одиниць вибухонебезпечних предметів.

 

Врятовано людей

 

20-го вересня о 17:53 до чергової частини МНС надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в ліфтовій шахті житлової дев’ятиповерхівки, що в м. Харкові на вул. Щасливій, 21. В результаті загоряння сміття в шахті ліфту, сталося коротке замкнення електричної мережі ліфту і його було заблоковано між 3-м та 4-м поверхами. Всередині ліфтової кабіни знаходилось подружжя: чоловік 1974 р.н. та жінка 1980 р.н. Вони потерпали від диму та благали про допомогу. Мешканці будинку загасили вогонь водою, але ані дістати людей, ані видалити дим з шахти вони не могли.

Прибувши до місця виклику, рятівники за допомогою шанцевого інструменту привідкрили двері, і люди змогли вдихнути свіже повітря. Але отвір був замалий, щоб визволити їх. В цю мить прибула ліфтова служба. Її працівники повністю відчинили двері, і рятівники витягли людей на рівень 4-го поверху. В результаті оперативних дій двох служб люди не отримали жодних пошкоджень.

Причина пожежі та збитки нанесені вогнем наразі встановлюються.

Загинув чоловік

 

21-го вересня о 03:41 до чергової частини МНС надійшло повідомлення про пожежу, що виникла на території приватного домоволодіння в с.м.т. Коротич на вул. Горького, 18.

До місця виклику прибуло відділення МНС з м. Люботин. На момент його прибуття горіла літня кухня і гараж на площі 40 метрів квадратних. Поруч із ними, на відстані 3-х метрів, знаходився житловий будинок. Рятувальники не допустили перекидання вогню на дах будинку.

Пожежа була ліквідована о 04:15. В ході розбору тліючих конструкцій, рятувальники знайшли обгоріле тіло вітчима господаря, 1951 р.н.

Причина пожежі та збитки нанесені вогнем наразі встановлюються.

Піротехніками МНС було знешкоджено 7 одиниць вибухонебезпечних предметів

19-го вересня піротехнічні групи МНС здійснили 5 виїздів на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до Краснокутського та Харківського районів області.

Там було вилучено та знешкоджено 7 застарілих боєприпасів часів ВВВ.

Прилегла територія до небезпечної знахідки була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали