Контраст
Шрифт

Інформація за період з 19.09 по 20.09.2011 року

clock
20.09.2011 06:53

Інформація за період з 19.09 по 20.09.2011 року

 

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 22 рази. На ліквідацію пожеж – 15 виїздів (5 в місті, 10 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 7 виїздів (3 в місті, 4 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 516 раз. Всього було знешкоджено 2752 одиниці вибухонебезпечних предметів.

 

Згоріло сіно

 

19-го вересня о 20:45 до чергової частини МНС надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в м. Барвінкове на вул. Київській, 254. На території приватного домоволодіння горло 2 т. сіна. Воно було спресоване у брикети, котрі в свою чергу були зложені у штабель. Загальна площа штабелю складала 40 метрів квадратних. Поруч із ним, на відстані 1-го метру, знаходився сарай, а далі житловий будинок. Пожежу помітили господарі та викликали рятувальників.

До місця виклику прибуло відділення МНС. На момент його прибуття штабель сіна палав на всій площі. Також була ймовірність, що за допомогою вітру вогонь може перекинутись на господарчі забудови та будинок. Рятувальники вжили невідкладних заходів, щоб врятувати майно.

Пожежа була ліквідована о 21:05, забудови не постраждали.

Причина пожежі та збитки нанесені вогнем наразі встановлюються.

Піротехніками МНС було знешкоджено 7 одиниць вибухонебезпечних предметів

19-го вересня піротехнічні групи МНС здійснили 5 виїздів на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до м. Харкова та Зміївського, Чугуївського і Печенізького районів області.

Там було вилучено та знешкоджено 7 застарілих боєприпасів часів ВВВ.

Прилегла територія до небезпечної знахідки була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали