Контраст
Шрифт

Інформація за період з 16.09 по 19.09.2011 року

clock
19.09.2011 07:12

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 63 рази. На ліквідацію пожеж – 55 виїздів (25 в місті, 30 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 8 виїздів (3 в місті, 5 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 511 раз. Всього було знешкоджено 2742 одиниці вибухонебезпечних предметів.

Пожежа в м. Харкові

 

18-го вересня о 12:55 до чергової частини МНС надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в м. Харкові на вул. Чкалова, 37. Горіла одна з квартир на другому поверсі двоповерхового житлового будинку. До МНС телефонували сусіди, котрі помітили запах диму. Вони повідомили, що в квартирі знаходиться господар похилого віку, 1930 р.н.

До місця виклику прибуло відділення МНС. В ході проведення розвідки рятівники виявили, що в одній з кімнат горять домашні речі на дивані, а на кухні знаходиться господар. Він був в притомному стані. Рятівники вивели його на свіже повітря та передали працівникам медичної служби. Його було госпіталізовано до 2-ї міської лікарні.

Площа пожежі не вийшла за межі дивану, склала близько 3-х метрів квадратних та була успішно ліквідована рятівниками о 13:11.

Причина пожежі та збитки нанесені вогнем наразі встановлюються.

Пожежа в Лозівському районі

18-го вересня о 22:04 до чергової частини МНС надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в с. Краснопавлівка Лозівського району. На вул. Дзержинського, 6/1 горів приватний дерев’яний будинок. Пожежу помітила господарка помешкання. Вона не змогла допомогти своїй матері, 1928 р.н., залишити будинок і покликала на допомогу сусідів. Гуртом вони витягли її з задимленого приміщення на свіже повітря, але жінка встигла отримати отруєння чадним газом. Лише потім були викликані рятувальники. Як з’ясувалось пізніше, жінка померла в кареті швидкої допомоги.

До місця виклику прибуло відділення МНС з м. Лазова та місцева пожежна команда з с. Краснопавлівка. На момент їх прибуття будинок палав на всій площі, що складала 60 метрів квадратних.

Пожежа була ліквідована о 22:45.

Причина пожежі та збитки нанесені вогнем наразі встановлюються.

Піротехніками МНС було знешкоджено 4 одиниці вибухонебезпечних предметів

16-го вересня піротехнічні групи МНС здійснили 4 виїзди на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до м. Харкова та Краснокутського, Ізюмського і Балаклійського районів області.

Там було вилучено та знешкоджено 4 застарілих боєприпаси часів ВВВ.

Прилегла територія до небезпечної знахідки була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали