Контраст
Шрифт

Інформація за період з 15.09 по 16.09.2011 року

clock
16.09.2011 06:46

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 24 рази. На ліквідацію пожеж – 20 виїздів (11 в місті, 9 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 4 виїзди в області.

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 507 раз. Всього було знешкоджено 2738 одиниць вибухонебезпечних предметів.

 

Пожежі з трагічними наслідками

 

15-го вересня о 13:49 до чергової частини МНС надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в м. Богодухові по пров. Привокзальному. Горів приватний будинок. Сусіди помітили, що з вікон та дверей йде густий дим. Вони знали, що в домі знаходиться господарка похилого віку, 1920 р.н. До задимлених приміщень неможливо було увійти, тому люди негайно викликали рятувальників.

До місця виклику прибуло відділення МНС. В ході проведення розвідки рятівники в одній з кімнат знайшли тіло господарки домоволодіння. Площа пожежі склала близько 14 метрів квадратних. Горіли домашні речі в сусідній кімнаті.

Пожежа була ліквідована о 14:00.

Причина пожежі та збитки нанесені вогнем наразі встановлюються.

Інша пожежа трапилась в м. Ізюм на вул. Р.Люксембург того ж дня о 14:52. Пожежу також помітили сусіди та викликали рятувальників. Цього разу люди змогли потрапити всередину будинку та врятувати життя господарю, 1962 р.н. Сусіди винесли його назовні. В результаті пожежі власник домоволодіння отримав опіки обличчя, шиї, та рук. Наразі він знаходиться в лікарні.

Площа пожежі склала близько 64 метрів квадратних. Горіли домашні речі у всіх чотирьох кімнатах.

Пожежа була ліквідована о 17:15.

Причина пожежі та збитки нанесені вогнем наразі встановлюються.

Пожежа в магазині

 

16-го вересня о 05:09 до чергової частини МНС надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в м. Харкові по пр. Московському. Горів продуктовий магазин на площі 100 метрів квадратних.

До місця виклику прибуло 6 відділень МНС та спецтехніка. Рятівники боролись з вогнем до 06:25. В результаті оперативних дій підрозділів МНС вдалось врятували інші магазини, що знаходились поруч.

Причина пожежі та збитки нанесені вогнем наразі встановлюються.

Піротехніками МНС було знешкоджено 26 одиниць вибухонебезпечних предметів

15-го вересня піротехнічна група Головного управління МНС здійснила виїзд на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до Вовчанського та Чугуївського районів області.

Там було вилучено та знешкоджено 26 застарілих боєприпасів часів ВВВ.

Прилегла територія до небезпечної знахідки була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали