Контраст
Шрифт

Інформація за період з 14.09 по 15.09.2011 року

clock
15.09.2011 05:53

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 22 рази. На ліквідацію пожеж – 13 виїздів (5 в місті, 8 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 9 виїздів в області.

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 505 раз. Всього було знешкоджено 2712 одиниць вибухонебезпечних предметів.

 

Пожежа на виробництві

 

14-го вересня о 18:05 до чергової частини МНС надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в Куп’янському районі, с. Куп’янськ-Вузловий на вул. Ленінській на території приватного підприємства з переробки деревини «Лана». Наприкінці робочого дня робітники помітили, що з-під дверей сушильної камери йде дим. Вони негайно викликали рятувальників.

До місця виклику прибуло відділення МНС з м. Куп’янськ та місцева пожежна команда з с. Куп’янськ-Вузловий. На момент їх прибуття площа пожежі склала близько 10 метрів квадратних. Горіли дошки, що сушились в камері.

Пожежа була ліквідована о 18:16.

Причина пожежі та збитки нанесені вогнем наразі встановлюються.

Піротехніками МНС було знешкоджено 7 одиниць вибухонебезпечних предметів

14-го вересня піротехнічна група Головного управління МНС здійснила виїзд на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до Харківського, Валківського та Вовчанського району області.

Там було вилучено та знешкоджено 7 застарілих боєприпасів часів ВВВ.

Прилегла територія до небезпечної знахідки була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали