Інформація за період з 27.07 по 28.07.2011 року

clock
28.07.2011 12:24

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 29 раз. На ліквідацію пожеж –21 виїзд (14 в місті, 7 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 8 виїздів (1 в місті, 7 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 385 раз. Всього було знешкоджено 2082 одиниці вибухонебезпечних предметів.

 

Пожежа в Червонозаводському районі

 

28-го липня о 00:05 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Харкові за адресою: 2-й Макіївський в’їзд. Горів приватний будинок, в якому знаходились 2 чоловіки. Один з них встиг вискочити та викликати рятувальників.

До місця виклику вирушило 2 підрозділи МНС. На шляху слідування до місця пожежі через приватний сектор рятувальники зіштовхнулись із перешкодою, що обмежувала вільний рух пожежних автомобілів. Тому довелось шукати інший шлях. Проїхавши зайвих 2 км., пожежні автомобілі все ж дісталися місця виклику, але був втрачений дорогоцінний час.

Біля будинку було 3-є молодих людей, котрі звернулись до співробітників МНС із проханням врятувати їхнього товариша, що залишився всередині будинку. Вони намагались зробити це самотужки, але висока температура не дозволила їм це зробити. Хлопці лише отримали опіки.

Начальник варти потрапив в будинок крізь вікно, знайшов в диму тіло чоловіка, 1986 р.н. та виніс його на свіже повітря. Нажаль врятувати чоловіка вже було неможливо – він отримав смертельне отруєння чадним газом.

Площа пожежі склала 25 метрів квадратних. Горіли меблі та домашні речі на кухні. Згодом вогонь перекинувся на дах.

Пожежа була ліквідована о 00:49.

Двоє чоловіків, 1986 та 1979 р.н. з опіками були доставлені до 4-ї міської лікарні невідкладної допомоги.

Причина пожежі встановлюється.

Пожежа на автостоянці – постраждали 4 авто

 

28-го липня о 02:30 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Харкові по вул. Котельниківській. На автостоянці горів автомобіль «Форд», від якого постраждали з різних сторін ще 3 авто: «Форд», «ВАЗ» та «Деу».

До місця виклику прибуло 2 підрозділи МНС. На момент їх прибуття загальна площа пожежі склала 36 метрів квадратних.

Пожежа була ліквідована о 02:46.

Причина пожежі встановлюється.

 Піротехніками МНС було знешкоджено 3 одиниці вибухонебезпечних предметів

 

25-го липня піротехнічними групами МНС було здійснено 3 виїзди на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до Вовчанського району області.

Всього було вилучено та знешкоджено 2 артснарядів та мінометну міну.

Прилегла територія до небезпечних знахідок була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали