Інформація за період з 26.07 по 27.07.2011 року

clock
27.07.2011 12:24

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 18 раз. На ліквідацію пожеж – 12 виїздів (7 в місті, 5 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 6 виїздів (2 в місті, 4 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 382 рази. Всього було знешкоджено 2079 одиниць вибухонебезпечних предметів.

 

Врятований приватний будинок

 

26-го липня о 14:39 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Липці Харківського району. На вул. Липецькій на території приватного домоволодіння горіла дерев’яна господарча споруда, що застосовувалась для зберігання сіна. Цей сінник був впритул прибудований до житлового будинку, там зберігалось 7 т. сіна. Пожежу вчасно помітили сусіди, котрі й викликали рятувальників. Це позитивно вплинуло на результат гасіння пожежі.

Протягом 5-ти хвилин рятувальники прибули на місце виклику. Вони негайно вжили заходи щодо захисту будинку та відсічі полум’я від нього.

Пожежа була ліквідована о 15:00. Будинок вдалось врятувати.

Причина пожежі встановлюється.

Піротехніками МНС було знешкоджено 8 одиниць вибухонебезпечних предметів

 

25-го липня піротехнічними групами МНС було здійснено 3 виїзди на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до Чугуївського району області.

Всього було вилучено та знешкоджено 7 артснарядів різного діаметру та мінометну міну.

Прилегла територія до небезпечних знахідок була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали