Інформація за період з 25.07 по 26.07.2011 року

clock
26.07.2011 12:23

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 19 раз. На ліквідацію пожеж – 15 виїздів (11 в місті, 4 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 4 виїздів (2 в місті, 2 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 379 раз. Всього було знешкоджено 2071 одиницю вибухонебезпечних предметів.

 

Пожежа на виробництві

 

25-го липня об 11:05 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Харкові на пр. Гагаріна. Горів утеплювач вентиляційної шахти в окремо стоячому одноповерховому ливарному цеху на території заводу «Конектор».

Вогонь намагались загасити робітники цеху власними силами за допомогою вогнегасників, але це їм не вдалось. Тоді вони викликали рятувальників.

До місця виклику прибуло 4 пожежно-рятувальних підрозділи МНС на автоцистернах та 2-х спеціальних автомобілях. На момент прибуття рятівників площа пожежі складала 20 квадратних метрів.

Пожежа була ліквідована о 11:34.

Причина пожежі встановлюється.

Пожежа в дачному будинку

 

25-го липня о 12:10 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в садовому товаристві «Дружба» в с. Черемушна Зміївського району. Горів приватний двоповерховий дачний будинок.

До місця виклику прибув пожежно-рятувальних підрозділи МНС із м. Зміїв. На момент прибуття рятівників площа пожежі складала 40 квадратних метрів. Вогонь вже охопив верхній поверх та дах.

Пожежа була ліквідована о 12:40.

Причина пожежі встановлюється.

Піротехніками МНС було знешкоджено 4 одиниці вибухонебезпечних предметів

 

25-го липня піротехнічними групами МНС було здійснено 3 виїзди на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до Червонозаводського, Київського районів м. Харкова та Золочівського району області.

Всього було вилучено та знешкоджено 2 артснаряди діаметром 76 мм. та 2 ручні гранати.

Прилегла територія до небезпечних знахідок була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали