Інформація за період з 23.07 по 25.07.2011 року

clock
25.07.2011 12:22

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 30 раз. На ліквідацію пожеж – 24 виїзди (20 в місті, 4 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 6 виїздів (4 в місті, 2 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 376 рази. Всього було знешкоджено 2067 одиниць вибухонебезпечних предметів.

 

Протягом вихідних в Харківській області трапилось 3 пожежі, попередньою причиною яких визнано попадання блискавки, одна людина отримала травми.

 

З 23-го по 24-те липня в Харківській області трапилось 3 випадки від удару блискавки траплялись пожежі.

В с. Олексіївка Первомайського району на приватному подвір’ї згоріло 14 т. сіна.

В м. Лозова блискавка потрапила в дах покинутої будівлі, в с. Стара Гнилиця Чугуївського району – в окремо стояче дерево.

Всі пожежі були ліквідовані підрозділами МНС. Людських жертв немає, інші будівлі та споруди не постраждали.

В с. Писарівна Вовчанського району біля річки розрядом блискавки було вражено жінку, 1979 р.н. Наразі вона перебуває в опіковому центрі м. Харкова.

Підтоплення

 

23-го липня об 11:45 підрозділ МНС по охороні с.м.т. Старий Салтів був викликаний на ліквідації наслідків сильної зливи на базі відпочинку «Срібний бір». Там було підтопило підвал спального корпусу. Рятувальники провели відкачку води за допомогою гідроелеватору.

Пожежа в складському приміщенні

 

23-го липня о 01:16 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Безлюдівка Харківського району, де на вул. Чайковського горів приватний склад будівельних матеріалів.

Склад являв собою металевий ангар, який був поділений на виробничу частину та саме складське приміщення. У складському приміщенні цегляними перегородками біло відділене двох ярусне побутове приміщення, де були розташовані роздягальні, кухня та інші кімнати для побутових потреб. Пожежа трапилась саме в цих побутових приміщеннях.

До місця виклику прибуло 4 пожежно-рятувальних підрозділи МНС з м. Харкова. На момент прибуття рятівників площа пожежі складала 60 квадратних метрів. Горіли особисті речі робітників та меблі в кімнатах обох ярусів.

Пожежа була ліквідована о 01:56.

Причина пожежі встановлюється.

На пожежі загинула жінка

 

25-го липня о 04:40 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Мерефа Харківського району. Горів приватний одноповерховий будинок на вул. Постишева. На момент пожежі в будинку знаходились дві господарки будинку: мати 1931 р.н. та її дочка 1961 р.н. Вони спали в різних кімнатах. Дочка прокинулась від сильного диму. Вхідні двері були відрізані вогнем, тому вона вискочила на вулицю через вікно і тому не постраждала. Її мати так і не прокинулась – вона задихнулась чадним газом. Рятівників викликали сусіди.

До місця виклику прибув пожежно-рятувальних підрозділи МНС. На момент прибуття рятівників площа пожежі складала 80 квадратних метрів. Всередині будинок горів на всій площі, частково горів також дах.

Пожежа була ліквідована о 05:47.

Причина пожежі встановлюється.

Схожі матеріали