Інформація за період з 21.07 по 22.07.2011 року

clock
22.07.2011 12:21

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 28 раз. На ліквідацію пожеж – 22 виїздів (11 в місті, 11 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 6 виїздів (2 в місті, 4 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 372 рази. Всього було знешкоджено 2061 одиниця вибухонебезпечних предметів.

 

Пожежа в Дворічанському районі

 

22-го липня о 01:32 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Таволжанка Дворічанського району. Горів приватний дерев’яний будинок на вул. Перемоги. Загоряння випадково помітили сусіди, котрі почали шукати господаря будинку, 1970 р.н. Вони знайшли його на подвір’ї в господарчій споруді – господар спав на сіні. Потім були викликані рятувальники.

До місця виклику прибув підрозділ МНС з с.м.т. Дворічна. На момент прибуття рятівників площа пожежі складала 30 квадратних метрів. Горіли домашні речі та меблі в одній з кімнат, вогонь крізь віконний отвір почав перекидатись на дах. Рятівникам вдалось вчасно загасити пожежу та врятувати будинок.

Пожежа була ліквідована о 02:00.

Причина пожежі встановлюється.

Вода продовжує забирати життя

 

21-го липня на водоймах Харківщини було виявлено 2 людських тіла, що втонули під час купання.

Перший нещасний випадок трапився в Ізюмському районі близько 19:00 в річці с. Донець. Після вживання спиртних напоїв пішла купатись жінка, 1976 р.н., і не повернулась. Її було знайдено у воді на відстані близько 3-х метрів від берега.

Інший випадок трапився в Дворiчанському районі. Там співробітниками водолазної станції м. Куп’янська було виявлено та вилучено біля пляжу в річці "Оскіл" тіло чоловіка, 1970 р.н., який ще 20-го липня близько 17:40 пішов купатися на річку та не повернувся.

Піротехніками МНС було знешкоджено 14 одиниць вибухонебезпечних предметів

 

21-го липня піротехнічними групами МНС було здійснено 4 виїзди на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до Шевченківського, Куп’янського та Ізюмського районів області.

Всього було вилучено та знешкоджено 11 артснарядів різного діаметру та 3 мінометні міни діаметром 82 мм.

Прилегла територія до небезпечних знахідок була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали