Інформація за період з 20.07 по 21.07.2011 року

clock
21.07.2011 12:16

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 34 рази. На ліквідацію пожеж – 20 виїздів (14 в місті, 6 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 14 виїзди (4 в місті, 10 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 368 раз. Всього було знешкоджено 2047 одиниць вибухонебезпечних предметів.

 

На пожежі загинув чоловік

 

20-го липня о 06:53 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. 1-ша Василівка Барвінківського району. Горів приватний будинок на вул. Котовського. Загоряння помітили господарі, котрі на той момент були на дворі, та викликали рятувальників.

До місця виклику прибув підрозділ МНС з м. Барвінкове. Під час гасіння пожежі, біля вхідних дверей, співробітники МНС знайшло тіло сина господаря, 1975 р.н.

Площа пожежі склала приблизно 10 квадратних метрів. Горіли домашні речі та підлога.

Пожежа ліквідована о 07:22. За попередніми даними, чоловік заснув з цигаркою, що й стало причиною пожежі.

Пожежа на виробництві в Харкові

 

21-го липня о 04:42 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в м. Харкові на вул. Єнакієвській, 4. Горів приватний столярний цех на площі 50 квадратних метрів.

В ліквідації пожежі приймало участь 7 пожежно-рятувальних підрозділів. З-за сильного задимлення, рятівники працювали в апаратах захисту органів дихання. Біля вхідних дверей була розташована сушильна камера, в якій знаходились пофарбовані вироби з деревини. Осередок пожежі знаходився саме там. Далі вогонь крізь віконний отвір перекинувся на шиферний дах.

Пожежа була ліквідована о 05:23. Причина пожежі наразі з’ясовується.

 

Піротехніками МНС було знешкоджено 52 одиниці вибухонебезпечних предметів

 

20-го липня піротехнічними групами МНС було здійснено 9 виїздів на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до Нововодолазького, Валківського, Харківського, Чугуївського, Печенізького та Вовчанського районів області.

Всього було вилучено та знешкоджено 45 артснарядів діаметром 76 мм., по одному снаряду діаметром 120 та 122 мм., мінометну міну діаметром 81 мм. та 3 ручних гранати.

Найбільша кількість вибухонебезпечних предметів була знайдена під час проведення земляних робіт місцевими мешканцями в с. Рокитне Нововодолазького району. Там було знайдено відразу 43 артснаряди діаметром 76 мм.

Прилегла територія до небезпечних знахідок була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали