Інформація за період з 18.07 по 19.07.2011 року

clock
19.07.2011 12:15

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 24 рази. На ліквідацію пожеж – 17 виїздів (9 в місті, 8 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 7 виїздів (6 в місті, 1 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 359 раз. Всього було знешкоджено 1995 одиниці вибухонебезпечних предметів.

 

В Чугуївському районі згорів гараж

 

19-го липня о 03:13 до пожежно-рятувальної служби Чугуївського району надійшло повідомлення про пожежу, що сталася в с. Есхар. Напроти житлової п’ятиповерхівки за адресою вул. Перемоги, 2а знаходились приватні гаражі, в одному з яких і виникла пожежа. ЇЇ помітили випадкові перехожі, котрі й повідомили до МНС.

На момент прибуття підрозділу МНС площа пожежі складала 20 квадратних метри. Всередині гаражу знаходились 2 мотоцикли «Іж-Юпітер», які на той момент були вже повністю охоплені вогнем.

Рятувальники ліквідували вогонь о 03:40. Завдяки вчасному втручанню співробітників МНС жоден інший гараж не постраждав.

Причина пожежі наразі встановлюється.

Піротехніками МНС було знешкоджено 2 одиниці вибухонебезпечних предмети

 

18-го липня піротехнічними групами МНС було здійснено 2 виїзди на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до м. Харкова та Дергачівського району області. Всього було вилучено та знешкоджено артснаряд діаметром 76 мм. та мінометну міну діаметром 120 мм.

Прилегла територія до небезпечних знахідок була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали