Інформація за період з 12.07 по 13.07.2011 року

clock
13.07.2011 12:10

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 19 раз. На ліквідацію пожеж – 12 виїздів (10 в місті, 2 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 7 виїздів (4 в місті, 3 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 352 рази. Всього було знешкоджено 1987 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Падіння з висоти

12-го липня о 09:32 на номер «101» від бригади швидкої допомоги надійшло повідомлення про нещасний випадок, що стався в м. Харків на вул. Соціалістичній, 4/6. Там, під час проведення ремонтних робіт даху спортивної школи № 8, з висоти близько 7 м. на покрівлю прибудови впав один з робітників, 1984 р.н. В результаті падіння він отримав травми і не міг самостійно рухатись. Працівникам медичної служби була необхідна допомога, щоб зняти постраждалого з даху прибудови та транспортувати його до машини швидкої допомоги.

До місця виклику прибуло відділення МНС на автодрабині. Рятувальники спустили за допомогою нош постраждалого з даху на платформу автодрабини, а потім на землю, і передали медикам. Наразі чоловік перебуває в обласній клінічній лікарні.

 Піротехніками МНС було знешкоджено 3 одиниці вибухонебезпечних предметів

 

12-го липня піротехнічними групами МНС було здійснено 3 виїзди на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до Зміївського, Первомайського та Лозівського районів області. Всього було вилучено та знешкоджено 3 мінометні міни різного діаметру. Прилегла територія до небезпечних знахідок була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали