Інформація за період з 11.07 по 12.07.2011 року

clock
12.07.2011 12:08

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 20 раз. На ліквідацію пожеж – 14 виїздів (11 в місті, 3 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 6 виїздів (2 в місті, 4 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 349 раз. Всього було знешкоджено 1984 одиниць вибухонебезпечних предметів.

 

Халатність ледь не призвела до загибелі чоловіка

 

11-го липня о 17:21 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу що виникла в приватному домоволодінні в м. Богодухів Харківської області. До МНС телефонувала жінка господаря будинку по вул. Харківській, 79. Вона розповіла, що на подвір’ї горить авто «Газель», від якої вогонь вже перекинувся на гараж і літню кухню. Її чоловік, 1969 р.н., намагаючись самостійно загасити вогонь, отримав опіки.

До місця виклику негайно прибуло відділення МНС. Рятувальники впорались з вогнем о 17:40. Автобус врятувати було вже не можливо. Загальна площа пожежі господарчої споруди склала близько 75 квадратних метри. Господар з опіками верхніх та нижніх кінцівок був госпіталізований до опікового центру м. Харкова.

В ході дізнання було з’ясовано, що чоловік в той день проводив зварювальні роботи. Він намагався заварити газовий бак. Пожежа трапилась саме з-за порушення правил пожежної безпеки при проведенні зварювальних робіт.

 

Пожежа в кафе «Партес»

 

11-го липня о 20:50 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу що виникла в кафе «Партес», що по вул. Гвардійців Широнінців, 62. Вона виникла в металевій прибудові, в якій знаходились дрова.

На гасіння пожежі було направлено 2 пожежно-рятувальні підрозділи. Вогонь був приборканий вже о 21:10.

Причина пожежі наразі з’ясовується.

 

Піротехніками МНС було знешкоджено 7 одиниць вибухонебезпечних предметів

 

11-го липня піротехнічними групами МНС було здійснено 4 виїзди на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до м. Харкова, Валківського та Харківського районів області.

Всього було вилучено та знешкоджено 7 артснарядів різного діаметру.

Один зі снарядів був знайдений під час проведення земельних робіт в парковій зоні м. Харкова по пр. Московському поблизу будинку № 156 а. Ним виявився осколковий снаряд діаметром 57 мм.

Прилегла територія до небезпечних знахідок була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали