Інформація за період з 08.07 по 11.07.2011 року

clock
11.07.2011 12:08

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 58 раз. На ліквідацію пожеж – 39 виїздів (29 в місті, 10 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 19 виїздів (13 в місті, 6 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 345 раз. Всього було знешкоджено 1977 одиниць вибухонебезпечних предметів.

 

Четверо людей врятовано бійцями МНС в м. Мерефа

 

10-го липня о 01:08 на номер «101» надійшло повідомлення про пожежу що виникла в двоповерховому житловому будинку в м. Мерефа Харківської області. Телефонували мешканці будинку по вул. Залізничній, 1а, котрі розповіли, що в їхньому будинку горить підвал, а сходова клітина повністю заповнена димом.

До місця виклику негайно прибуло відділення МНС на автоцистерні. В ході розвідки пожежі було з’ясовано, що в підвалі горять старі меблі та домашні речі на площі 20 метрів квадратних. На той час майже всі мешканці будинку встигли самостійно вийти на свіже повітря, залишились мешканці лише однієї квартири, яка знаходилась на першому поверсі саме над осередком пожежі. Вони забарилися і вже не мали змоги вийти через сходову клітину.

З’ясувавши це, рятівники потрапили всередину будинку через вікно за допомогою драбини. По ній вони евакуювали трьох дорослих жінок (1942, 1961 та 1986 р.н.) та немовля (2010 р.н.), врятувавши їм життя.

Під час гасіння пожежі рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання. Окрім сильного задимлення, гасінню пожежі перешкоджала висока температура всередині підвалу.

Загоряння було ліквідоване о 01:50.

Причина пожежі наразі встановлюється.

 

Піротехніками МНС було знешкоджено 40 одиниць вибухонебезпечних предметів

 

8-го та 09-го липня піротехнічними групами МНС було здійснено 4 виїзди на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до м. Харкова, Валківського та Красноградського районів області.

Всього було вилучено та знешкоджено 11 мінометних мін та 29 артснарядів різного діаметру.

Прилегла територія до небезпечних знахідок була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Схожі матеріали