Інформація за період з 06.07 по 07.07.2011 року

clock
07.07.2011 12:06

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 24 рази. На ліквідацію пожеж – 19 виїздів (13 в місті, 6 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 5 виїздів (1 в місті, 4 в області).

З початку року на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 337 раз. Всього було знешкоджено 1933 одиниці вибухонебезпечних предметів.

 

На пожежі загинула похила жінка

 

6-го липня о 06:15 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в приватному будинку в м. Богодухові по пров. Тупому, 1. Телефонувала сусідка, котра доглядала господарку будинку, 1913 р.н. Сусідка, як завжди, прийшла вранці, відчинила двері і побачила, що всередині багато диму.

До місця виклику негайно прибуло відділення МНС на автоцистерні. В ході розвідки пожежі було з’ясовано, що відкритого полум’яного горіння не відбувалось, лише тліли шпалери, вхідні двері та одяг, що висів на вішалці. Загальна площа тління складала 10 квадратних мерів. У сусідній кімнаті МНСники знайшли тіло господарки. Вона отримала смертельне отруєння чадним газом.

Загоряння було ліквідоване о 06:25.

Причина пожежі наразі встановлюється.

Піротехніками МНС за добу було знешкоджено 12 одиниць вибухонебезпечних предметів

 

6-го липня піротехнічними групами МНС було здійснено 3 виїзди на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни до Нововодолазького, Валківського та Харківського районів області.

Всього було вилучено та знешкоджено 11 атрснарядів різного діаметру та 1 ручна граната.

Прилегла територія до небезпечних знахідок була обстежена, боєприпаси вилучені, вивезені в безпечне місце та знешкоджені. Постраждалих немає.

Чоловік потонув під час лову риби

 

6-го липня близько 06:30 на ставку розташованого поблизу с.  Гвоздівка  Валківського  району області під  час  рибалки потонув чоловік, 1941 року народження. Зі слів свідків, човен перекинувся і чоловік пішов на дно. Все відбулося надто швидко, ніхто з людей, навіть, не встиг йому допомогти.

Схожі матеріали