Інформація за період з 07.06 по 08.06.2011 року

clock
08.06.2011 11:46

Пожежа на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів

7-го червня о 18:28 до чергової частини Головного управління МНС за телефоном 112 надійшло повідомлення про пожежу на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів. Вогонь поширився на площу близько 400 метрів квадратних. Туди було направлено 7 відділень МНС.

Керівник гасіння пожежі оцінивши ситуацію прийняв рішення про додаткове направлення техніки. Всього на місці пожежі працювало 17 одиниць основної і спеціальної техніки МНС у тому числі рукавна база, автонасосна станція, яка дозволяє підтримувати необхідний тиск в системі пожежогасіння та 100 чоловік особового складу.

О 19:24 загоряння було локалізовано, проведено його обвалування, працюють бульдозери і трактори, щоб обмежити поширення вогню і перекрити доступ кисню.

Довколишнім населеним пунктам загрози немає. На місці працює хімічний підрозділ, який постійно бере лабораторні проби повітря і робить аналіз на наявність токсичних речовин. Лабораторні дослідження підтверджують, що повітря в нормі. Ситуація знаходиться під контролем Головного управління МНС.

 На місці події працювала оперативна група ГУ МНС України в Харківській області на чолі з Першим заступником голови ХОДА Володимиром Бабаєвим, начальником головного управління Павлом Одарюком, начальником ГУ з питань надзвичайних ситуацій ХОДА Володимиром Росохою та головою Дергачівської РДА Володимиром Кацубою.

Схожі матеріали