Інформація за період з 05.06 по 06.06.2011 року

clock
06.06.2011 11:44

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 27 рази. На ліквідацію пожеж – 25 виїздів (11 в місті, 14 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 2 виїзди (2 в місті).

З початку 2011 року на пожежах загинуло 76 чоловік.

З початку березня на знешкодження боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни піротехніки МНС виїжджали 260 раз. Всього було знешкоджено 1505 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Згоріло 8 сараїв

 

5-го червня о 23:08 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в Харківському районі області в учхозі «Комуніст» на вул. Докучаєва біля будинку №9. Вогнем були охоплені дерев’яні сараї на площі близько 500 метрів квадратних. Пожежу помітили господарі які мешкали поруч в двоповерховому житловому будинку та викликали рятувальників.

Пожежа була ліквідована о 00:34.

Причина пожежі наразі встановлюються.

 За вихідні на водоймах області потонуло 3-є людей одна з них дитина

 

  Так 5-го червня  близько 19:20 на ставку розташованого поблизу вул.  Молодіжної  в с.  Охоче  Нововодолазького району області під  час  купання  потонув  хлопець 2003 року народження. Зі слів свідків хлопець пірнув та тривалий час знаходився під водою. Коли інші відпочиваючі його знайшли пройшло вже близько 15 хвилин і допомогти вони йому не змогли.

4-го червня в Чугуївському районі області в смт Есхар біля 2-ї плотини на річці С. Донець стався нещасний випадок. Батько з дітьми (хлопчик 4,5 роки та дівчинка 7 років) каталися на надувному гумовому човні. Раптом човен перехилився та діти випали у воду. Чоловік кинувся за ними, встиг витягти їх обох на човен але сам потонув. Інші відпочиваючі викликали рятувальників та один з них поплив до човна щоб допомогти але нічого вдіяти не міг. Приїхавши на місце рятувальники за допомогою мотузки витягли човен з дітьми і чоловіка який тримався за нього.

Ще один нещасний випадок стався в Чугуївському районі також в річці С. Донець поблизу с. Лебяже. Під час відпочинку близько 11:30 в стані алкогольного сп’яніння пішла купатися та втонула дівчина 1982 року народження.

Схожі матеріали