Інформація за період з 02.04 по 03.04.2011 року

clock
03.04.2011 10:57

За даний період підрозділи МНС по сигналу «Тривога» виїжджали 44 рази. На ліквідацію пожеж – 40 виїздів (17 в місті, 23 в області). На ліквідацію надзвичайних подій – 4 виїзди (2 в місті, 2 в області).

За минулу добу рятувальники 25 раз виїжджали на пожежі пов’язані з горінням сухої трави та очерету.

На Печенізькому водосховищі врятували двох рибалок

 

Весняна екстремальна рибалка ледве не закінчилась трагічно для двох братів.

Вранці 2-го квітня два чоловіки 1969 та 1971 р.н. з Харкова вирушили на Печенізьке водосховище поблизу бази відпочинку «Соїча» селища Старий Салтів Вовчанського району на зимову рибалку. Вже під вечір, йдучи по кризі до берега, вони провалились. Близько години вони кликали на допомогу, при цьому знаходились у воді, руками тримаючись за уламки криги. Помітили їх працівники бази відпочинку і негайно викликали рятувальників. Виклик надійшов о 17:19. До місця події відразу виїхало відділення МНС з селища Старий Салтів та відділення МНС на аварійно-рятувальному автомобілі з міста Вовчанськ. МНСники на човні, відштовхуючись від льоду баграми, добрались до горе-рибалок та витягли їх на берег. Уся рятувальна операція тривала близько години.

Рибалкам була надана медична допомога. Від госпіталізації вони відмовились та на власному автомобілі поїхали додому.

Під час пожежі загинув 72-річний чоловік

 

О 06:02 2-го квітня до Балаклійського районного управління МНС надійшло повідомлення про пожежу, що сталась у приватному домоволодінні с. Бригадирівка. До місця події виїхало відділення рятувальників. По прибуттю було встановлено, що частина будинку охоплена полум’ям. Площа пожежі складає близько 80 квадратних метрів. МНСники відразу приступили до гасіння пожежі. У ході гасіння в одній з кімнат будинку було виявлено тіло 72-річного дідуся, господаря оселі.

О 09:45 пожежу було ліквідовано. Причина виникнення пожежі та сума заподіяних збитків наразі встановлюється.

Схожі матеріали