18 серпня на базі ДЛОЦ «Сонячний» рятувальники проведуть з дітьми заняття щодо дій при виникненні пожеж та надзвичайних ситуаціях

clock
16.08.2017 08:53

18 серпня об 11:00 на базі дитячого лікувально-оздоровчого центру «Сонячний», розміщений за адресою: м. Харків, Бєлгородське шосе (сел. П’ятихатки), співробітниками Головного управління ДСНС України у Харківській області проводитимуться заняття з відпочиваючими щодо запобігання виникнення пожеж та надзвичайних ситуаціях, а також дій, якщо сталася будь-яка екстремальна ситуація. У заході прийматимуть участь: співробітники служби порятунку, піротехніки та водолази ДСНС, а також волонтери Червоного Хреста.

Рятувальники, піротехніки та водолази розкажуть учням про дотримання заходів пожежної безпеки у побуті, заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та способи надання допомоги потопаючим. Волонтери продемонструють основні правила надання першої медичної допомоги потерпілим на воді.

Також усім присутнім буде продемонстровано: обладнання та спорядження піротехнічно-водолазної служби, а також пожежний та аварійно-рятувальний автомобілі у дії.

 

Акредитація журналістів за тел. 739-32-44 (43).

 

ГУ ДСНС України в Харківській області

Схожі матеріали