Медичне забезпечення

На даний час відсутня можливість компенсувати придбання медичних препаратів та можливість видачі безоплатних ліків. Але при лікуванні за направлення згідно договору особовий склад не сплачує за лікування.

Стаціонарне лікування та консультативна медична допомога проводилась на базі Військово-медичного клінічного Центру Північного регіону МО України (ВМКЦ ПР) згідно договору. Окрім цього особовий склад отримує амбулаторну та стаціонарну допомогу в лікувальних закладах за місцем проживання. Особовий склад, який має показники до стаціонарного лікування, може звертатися до Сектору медичного забезпечення та медико-біологічного захисту Головного управління.

Протягом 2021 року ГУ ДСНС України у Харківський області забезпечило путівками на санаторно-курортне лікування 39 осіб (6 учасників ООС та члени їх родин), на медико-психологічну реабілітацію направлено 40 осіб.

Для осіб рядового та начальницького складу згідно з доповненням до ч.4 ст.117 Кодексу цивільного захисту України внесені зміни Законом України від 27.03.2014 року №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», пільги передбачені цією частиною, надаються за умови , якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, у порядку визначеному Кабінетом Міністрів України. Податкова соціальна пільга у 2021 році – гранична сума для застосування податкової соціальної пільги - 2940,00 гривень.

В січні 2022 року було обстежено, відібрано та направлено на медичну реабілітацію до МРЦ "Одеський" 6 осіб рядового та начальницького складу.

ГУ ДСНС України у Харківській області та підпорядковані підрозділи забезпечені захисними масками та дезінфікуючими засобами.

Центральна лікарсько-експертна комісія

Лікарсько-експертна комісія (ЛЕК)

Медичне забезпечення особового складу