Контраст
Шрифт

Пожежно-технічна виставка м. Лозова

 
Лозівська філія Харківської пожежно-технічної виставки
 
На базі Лозівського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області функціонує Лозівська філія Харківської пожежно-технічної виставки за адресою: м. Лозова, провулок Виставочний, 1.
Контактний телефон: (05745) 2-24-86
Режим роботи: відвідування можливе в робочі дні з 08:00 до 16:00.
 
Заснована виставка у 1990 році. Вона складається з шести залів та однієї зали для показу фільмів і проведення лекцій з агітаційно-профілактичної роботи.
 
Зала №1
«Історія пожежної охорони»
 
Зала має для показу макет «Кінно-бочковий хід», ікона матері Божої «Неопалима Купина», пожежний старовинний дзвін, макет «Запальна бомба», старий мідний лафетний ствол, металева пожежна каска, стенди.
 
Зала №2
«Вибухонебезпечні предмети»
 
Тут представлений наглядний посібник «Здетановані предмети», стенди про вибухи та знешкодження вибухових предметів, електричний макет «Дитячі пустощі з вогнем».
 
Зала №3
«Пожежна сигналізація та автоматика»
 
В ній є спринклерна установка, дренчерна установка та наглядові стенди до них, вогнегасник ОВП-100, вогнегасники ОПУ-2, вогнегасники ОХВП-10, стенди із скла, макети «Пожежні сповіщувачі», макет «Захист повітропроводу», скульптура «Пожежний», манекени, бойовий одяг «Шторм», костюм «Тепловідбивний».
 
Зала №4
«Пожежна техніка та устаткування»
 
У стойках під склом КИП-8 з протигазом, ручний насос з пінно-бочкового ходу, бензоріз, відбивний молоток, крюк, багор, щипці, насос НШ-600, всмоктуючи сітка СВ-100, підшоломник, піно генератор ГС-2000, колонка пожежна, лафетний ствол, кобура, пояс пожежний, сокира пожежна, всмоктуючий рукав Д-75, рукава пожежні Д-60 і Д-51, драбина штурмовка, драбина палка, ліхтар груповий, ліхтар індивідуальний, ствол РСА, ствол КРБ, у вітринах під склом розпилювач турбінного типу, діелектричні ножиці, печатки та боти, радіостанція, «Пальма №07410», наглядові стенди із ДВП.
 
Зала №5
«Пожежна безпека у сільській місцевості»
 
У цій залі є макет «Корівник», стенди, картина «Пожежа на фермі», картина «Випадок на жатці», макет «Картина Лозівського ринку», освітлення де вказано пожежні частини міста та району.
 
Зала №6
«Речові докази»
 
Тут знаходяться стенди та речові докази з пожеж, велика картина «Рятування людей на пожежі».
 
Lozova_7.jpg