Контраст
Шрифт

Пожежно-технічна виставка м. Богодухів

 
Богодухівська філія Харківської пожежно-технічної виставки
 
На базі Богодухівського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області функціонує Богодухівська філія Харківської пожежно-технічної виставки за адресою: м. Богодухів, вул. Г. Моргунова, 8.
Контактний телефон: (05758) 3-23-86
Режим роботи: відвідування можливе в робочі дні з 09:00 до 18:00.
 
Пожежно-технічну виставку було створено на базі ППЧ-7 (51-ДПРЧ) 23 грудня 1993 року. Першим начальником виставки був Бондар Дмитро Федорович.
Пожежно-технічна виставка складається з 3-х залів та відео зали.
В першій залі на плакатах представлена історія пожежної охорони, державний пожежний нагляд, автоматизація технологічних процесів, обробка матеріалів та конструкцій вогнезахисними сумішами, нормативно-технічна та наукова робота, пропаганда;
В другій залі маються зразки пожежно-технічного обладнання, систем автоматичної пожежної сигналізації, а також на плакатах зображені зразки пожежної техніки;
В третій – залі знаходяться плакати присвячені причинам виникнення пожеж та способи гасіння пожеж на різних об’єктах, а також наглядний матеріал з реальних пожеж.
У відео залі розміщені місця для глядачів, а також телевізор та відеомагнітофон для презентації відеоматеріалів на протипожежну тематику.
 
Bogoduhov_07.jpg