Контраст
Шрифт

XV Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех-2016”

ТОВ "Міжнародний виставковий центр" є організатором Міжнародного виставкового форуму "Технології захисту/ПожТех-2016", який відбудеться з 11 по 14 жовтня 2016року. За 14 років існування форум набув статус головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи.


Даний Форум — це не лише демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, але й впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні.

 

Подія №1 у сфері цивільного захисту

За 14 років існування форум "Технології захисту/ПожТех" став авторитетною подією у сфері промислової та пожежної безпеки, а також важливим професійним заходом для спеціалістів з охорони праці та рятувальників.

 

Цьогорічний форум “Технології захисту/ПожТех-2016” буде присвячений визначній даті – першому пожежному автомобілю України виповнюється 100 років. Отже Форум матиме відповідне тематичне спрямування.

 

З цієї нагоди Український науково-дослідний інститут цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ініціював випуск серії поштових марок.

 

Крім того, Національний банк України здійснить випуск відповідної тематичної монети із зображенням першого пожежного автомобіля України (марки "Бенц-Гаггенау").

 

Переваги участі у Форумі

Експозиція Форуму — це унікальна бізнес-платформа для презентації нових продуктів та реклами товарів, які вже користуються попитом серед цільової аудиторії по всій Україні: від технічного персоналу до топ-менеджерів виробничої та торгової сфер, державних установ.


Тут є можливість дізнатись про змінні потреби ринку з "перших рук", продемонструвати переваги обладнання не лише в статиці, а й у дії під час демонстраційних показів на відкритому майданчику.

 

Гарантована увага

Одне з основних завдань — гарантування високого відвідування, вирішується завдяки напрацьованому роками авторитету заходу та великій базі даних контактів, насиченій рекламній кампанії, а також програмі семінарів з особливо актуальних питань у сфері промислової безпеки та цивільного захисту.

 

Програма заходів націлена на створення та підтримку інтересу цільової аудиторії відвідувачів та ЗМІ. Ми пропонуємо різноманітність подій: від видовищних (демонстраційні покази гасіння осередків загорянь, порятунок з висоти і т.д.) до інформаційно-навчальних (семінари, конференції).

Експозиція форуму "Технології захисту/ПожТех" надає повний огляд ринку та можливість спілкування, обміну ідеями та думками в неформальній обстановці з експертами з усіх областей України. Саме тому для Вас, як для учасника, Форум є ідеальним майданчиком для демонстрації переваг та можливостей продукції.

 

Відвідувачі
Щорічно, в дні роботи, Форум збирає від 3000 до 5000 спеціалістів та зацікавлених осіб для обговорення великої кількості актуальних на сьогоднішній день питань, що стосуються промислової та пожежної безпеки. Більше 90% відвідувачів приходять на виставку дізнатись про останні розробки та побачити новітні продукти в області пожежної та техногенної безпеки, засобів захисту та рятування. Основною метою відвідування більш, ніж 70% з них є розвиток торговельних відносин.

 

Запрошуємо Ваше підприємство взяти участь в XV Міжнародному виставковому форумі "Технології захисту/ПожТех-2016". Впевнені, що участь у виставці стане доброю можливістю для закріплення позиції Вашого підприємства на ринку та буде сприяти підписанню взаємовигідних контрактів.

 

Організатор:
ТОВ "Міжнародний виставковий центр"

 

За підтримки:

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Громадська спілка "Міжнародна Асоціація цивільного захисту України"

 

Партнер:
Асоціація “Техногенна безпека і цивільний захист населення”

 

Генеральний інформаційний партнер:

Журнал “Охорона праці і пожежна безпека”

 

Генеральний медіа-партнер:

Часопис “Бізнес і безпека”

 

Місце проведення:

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,

Броварський проспект, 15, станція метро “Лівобережна”

 

Контакти:
тел.: (044) 201-11-64, e-mail: [email protected]