Конкурс-вікторина "Зробимо життя безпечним"

Оголошується конкурс-вікторина «Зробимо життя безпечним»

Тема безпеки життя та здоров’я дітей є найбільш актуальною проблемою сучасності. Саме тому Головним управлінням ДСНС України в Харківській області спільно з Харківською обласною організацією «ДПТ України» та за інформаційної підтримки газети «Харьковский пожарный вестник» в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах запроваджено обласний конкурс-вікторину дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості під загальним гаслом «Зробимо життя безпечним» на знання правил безпечної поведінки та з питань профілактики невиробничого травматизму.

Конкурс-вікторина триває з 10 листопада до 15 грудня 2016р. Участь у ньому беруть діти віком від 6 років до 18 років. Вони надають відповіді на запитання вікторини в письмовому вигляді та супроводжують їх малюнками, творчими роботами, фотографіями, віршами або оповіданнями. Малюнки виконуються на альбомному аркуші графікою, аквареллю, олівцями тощо. Творча робота виконується довільно у вигляді макетів, аплікацій, м’яких іграшок, випалювання та ін. До конкурсу допускаються чорно-білі або кольорові цифрові фотографії, розміром 20x30см, з додаванням електронного варіанту. Оповідання та вірші пишуться у довільній формі на тему безпеки життєдіяльності, розміром до двох друкованих сторінок.

Питання до конкурсу-вікторини :

 

Основні правила поведінки:

- під час зимового відпочинку поблизу водоймищ;

- при експлуатації побутових газо- та електроприладів;

- під час подорожі до лісу та збиранні грибів і лікарських рослин;

- при виникненні пожежі у квартирі;

- при виявленні вибухонебезпечних предметів та предметів схожих на боєприпас;

- під час новорічних та Різдвяних свят.

- Світ, врятований від атома.

 

На роботах повинно обов’язково вказати: прізвище, ім’я та по батькові, вік учасника, школу, клас, повну домашню адресу (область, район, місто (селище, село), вулиця, будинок, квартира), контактний телефон (домашній або мобільний).

Підсумки конкурсу підводяться у трьох вікових групах :

1-а група – від 6 до 9 років,

2-а – від 10 до 14 років,

3-я – від 15 до 18 років.

 

Переможці на обласному рівні, які посіли I-III місця у кожній віковій групі, будуть нагороджені цінними подарунками. Передбачено також по 3 заохочувальні призи у кожній віковій групі.

При пiдбиттi підсумків членами журі будуть ураховуватися вірні відповіді на поставленні питання, фантазія, творчий пiдхiд у виконанні творчих робіт, оригінальність ідеї.