ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2018р.
 Версія для друку

У дитсадку №423 пройшли показові заняття з безпеки життєдіяльності та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 17.05.2018, 12:37

В Харківській області тривають тижні знань з основ безпеки життєдіяльності та дні цивільного захисту, в рамках яких у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах проводяться заходи спрямовані на попередження дитячого травматизму та надзвичайних ситуацій за участю малечі.

Під час зустрічей з вихованцями садочків та школярами рятувальники розповідають про причини та наслідки надзвичайних ситуацій різного характеру, знайомлять дітей з аварійно-рятувальним спорядженням, яке допомагає рятувати людей, залучають до відпрацювань практичних дій в умовних критичних ситуаціях, проводять безліч конкурсів та вікторин тощо.

Так, 17 травня співробітники Головного управління ДСНС завітали до дошкільного навчального закладу № 423, на базі якого проходили теоретичні та практичні заняття з безпеки життєдіяльності та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. На захід були запрошені керівники усіх дитячих навчальних закладів району.

Спочатку психологи Головного управління ДСНС провели теоретичні заняття з керівниками навчальних закладів, під час вони нагадали педагогам про порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також як себе поводитись аби уникати паніки.

Для того, щоб краще познайомити дітей та вихователів з роботою підрозділів ДСНС, рятувальники вирішили продемонструвати на практиці гасіння пожежі. За легендою, на території садочку сталося займання, про що негайно було повідомлено до найближчої пожежної частини.

Діти із захопленням спостерігали, як до майданчика під’їжджає пожежно-рятувальний автомобіль, з якого стрімко з’являються рятувальники у спеціальних захисних костюмах, та вправно ліквідують пожежу.

Після демонстрації співробітники служби порятунку запропонували малечі ближче познайомитися зі структурою пожежного автомобілю та знаряддям.

Рятувальники впевнені, що діти запам’ятають побачене і почуте, а також зможуть правильно діяти при виникненні різного виду надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Харківській області

ФОТОАРХІВ

170518-1.jpg170518-2.jpg


   
Останні новини
21 Січня08:50 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні!
19 Січня09:28 Лозівський район: рятувальники опікуються безпекою багатоквартирних житлових будинків
19 Січня09:02 297 рятувальників забезпечують безпеку людей під час Водохреща на Харківщині (ФОТО)
19 Січня08:58 Ізюмський район: рятувальники дбають про безпеку рибалок
19 Січня08:00 Рятувальники застерігають громадян бути обережними під час святкування Водохреща
18 Січня16:21 Психологи ДСНС продовжують формувати згуртовані колективи рятувальників
18 Січня14:34 У Головному управлінні ДСНС відбулася семінар-нарада зі співробітниками органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Харківської області
18 Січня11:46 Красноградський район: рятувальники навчали громадян правилам пожежної безпеки в побуті
18 Січня09:16 Напередодні Водохреща рятувальники нагадують громадянам про небезпеку замерзлих водойм
18 Січня09:00 ГУ ДСНС України у Харківській області закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
18 Січня08:30 Увага, конкурс!
17 Січня17:29 У Харківській області проведено роботу з інвентаризації захисних споруд цивільного захисту
17 Січня15:35 Дергачівські рятувальники попереджають мешканців багатоповерхівок про важливість убезпечення свого життя та домівок від пожеж
17 Січня12:56 Ізюмський район: рятувальники навчили малят дбати про свою безпеку
16 Січня16:10 Холодногірський район: рятувальники опікуються дитячою безпекою
Останні новини